- FUJITSU_TECHNOLOGY_SOLUTIONS

Цена
€105 47 / 206 28 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Fujitsu - Storage drive cage - 3.5" - for PRIMERGY TX1330 M2, TX1330 M3, TX1330 M4
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Device Type | Storage drive cage |
| Hard Drive Form Factor Compatibility | 3.5" |
| Storage Controller | |
| Processor | No CPU |
| Expansion / Connectivity | |
| Bays | 4 x hot-swap - 3.5" |
| Interfaces | 4 x SAS 12Gb/s |
| Miscellaneous | |
| Cables Included | 1 x SAS cable |
| Mounting Kit | Included |
| Compatibility Information | |
| Designed For | Fujitsu PRIMERGY TX1330 M2, TX1330 M3, TX1330 M4 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип съхранение | JBOD кутия |
| Форм фактор | 3.5" |
| Слотове за дискове (count) | 8 |
| Дисков интерфейс | SAS/SATA |
| Размер на дисковете | 3.5" |
| Hot-Swap дискове | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Upgrade to Medium 3.5' комплект (8x3.5" HDD)
Разширете капацитета си за съхранение с комплекта Upgrade to Medium 3.5', проектиран да побере до осем 3.5-инчови твърди диска. Този hot-swap корпус е идеален за нарастващи центрове за данни или домашни лаборатории, изискващи надеждно и високоплътно съхранение.
Ключови Предимства
- Висока плътност — Побира до 8x 3.5-инчови HDD в компактен форм фактор, максимизирайки капацитета на единица rack.
- Hot-Swap поддръжка — Всеки слот поддържа гореща смяна, позволявайки подмяна на дискове без спиране на системата.
- Универсална свързаност — Съвместим с интерфейси SAS/SATA, осигурявайки широка съвместимост с дискове.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | 3.5" |
| Слотове за дискове | 8 |
| Дисков интерфейс | SAS/SATA |
| Hot-Swap дискове | Да |
Какво има в кутията
- Upgrade to Medium 3.5' комплект (8x3.5" HDD)
- Монтажни винтове и скоби
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





